Sõna viha tõlge eesti-inglise

 • anger
  us
  Anger, indignation and protest have met with explosive results. Viha, nördimus ja protest on saanud kokku ja sellel on olnud plahvatuslikud tagajärjed. Fear of attacks by the PKK, anger that could lead to escalation. PKK rünnakute hirm - viha, mis võib eskaleeruda. When the anger has subsided, I very much hope that good sense will prevail. Ma loodan väga, et kui viha on vaibunud, saab valdavaks terve mõistus.
 • hatred
  us
  There are some hatreds that cannot be overcome. Teatud viha ei ole võimalik ületada. The blockade breeds despondency, anger and hatred, not peace. Blokaad loob meeleheidet, viha ja vihkamist, mitte rahu. Violence and hatred cannot be accepted in the name of religion. Vägivalda ja viha ei saa religiooni nimel aktsepteerida.
 • wrath
  us
  Likewise, the misuse of the Internet drew the wrath of many. Samal moel tõmbas Interneti väärkasutamine endale paljude viha. Homer relates an episode in the Trojan War that reveals the tragic consequences of the wrath of Achilles
 • hate
  us
  We cannot stand for such barbaric acts: they are expressions of hate and intolerance. Me ei saa neid barbaarseid tegusid aktsepteerida: need väljendavad viha ja sallimatust. Transitional justice does exist, it is made for that, and, if it is not applied, the hate will continue to spread. Üleminekuaja õigus on olemas ja see on selleks perioodiks ette nähtud ning kui seda ei kohaldata, jätkub viha levik. Europe stands for tolerance, and so we want no preachers of hate, with their condemnation of other religions. Euroopa seisab sallivuse eest ja seega ei taha me näha viha jutlustajaid, kes mõistavad hukka muud religioonid.
 • spleen

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2023 Sõnaraamat