Sõna minu tõlge eesti-prantsuse

 • ma
  Il s'agit à mes yeux d'un problème majeur. Minu arvates on tegemist suurema probleemiga. Vous m'avez demandé quelle serait ma solution aujourd'hui. Te küsite, mis on minu lahendus praegusele olukorrale. Ma question concerne à proprement parler... Seega on minu küsimus tegelikult...
 • me
  Cette assurance me fait plutôt penser à de l'arrogance. Minu jaoks kõlas see ülbuse moodi. Ma deuxième remarque concerne la justice. Minu teine märkus puudutab õigust. À mes yeux, il y a trois problèmes essentiels. Minu jaoks on siin kolm põhiküsimust.
 • mes
  À mes yeux, il y a trois problèmes essentiels. Minu jaoks on siin kolm põhiküsimust.
 • moi
  Pour moi, c'est l'élément essentiel. Minu jaoks on see peamine probleem. Mon groupe et moi-même avons voté en sa faveur. Minu fraktsioon ja mina hääletasime selle poolt. Cela n'a absolument aucun sens, selon moi. Minu jaoks kõlab see täiesti mõttetuna.
 • mon
  Mon dernier point sera pour exprimer mon étonnement. komisjoni president. - Minu viimane punkt on väljendada oma üllatust. Mon dernier commentaire concerne le financement. Minu viimane kommentaar puudutab rahandust. Mon groupe et moi-même avons voté en sa faveur. Minu fraktsioon ja mina hääletasime selle poolt.

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2023 Sõnaraamat