Sõna suur tõlge eesti-prantsuse

 • grand
  L'on prête toujours attention aux grands groupes, aux grandes entreprises. Suured fraktsioonid ja suured ettevõtted saavad alati tähelepanu. La réunion d'aujourd'hui est une grande occasion. Tänane kohtumine on suursündmuseks. Tous sont grands en termes de dignité. Kõik on suur väärikuse mõttes.
 • gros
  Il est facile d'en tirer de gros profits. Suure kasumi teenimine on lihtne. C'est un gros problème depuis 20 ans. See on olnud suur probleem 20 aastat. Tout cela n'est-il pas une affaire de politique et de gros sous? Kas ei ole asi lihtsalt poliitikas ja suures äris?
 • immense
  L'Occident tout entier est confronté à une crise immense. Terve läänemaailm seisab silmitsi suure kriisiga. C'est un grand pays riche, qui connaît d'immenses inégalités sociales. See on suur ja rikas riik, kus valitseb äärmiselt suur sotsiaalne ebavõrdsus. Pour un pays, ces cas représentent vraiment un immense défi. Ja siis on see ühele riigile tõepoolest erakordselt suur väljakutse.
 • la Grande
 • le GrandC'est là que réside le grand problème. Selles peitubki suur probleem.
 • vaste
  Il est trop vaste et continue à prendre de l'ampleur. Eelarve on liiga suur ja kasvab üha. Dans un pays aussi vaste, elle est modeste. Nii suure riigi puhul jääb selline tegevus tagasihoidlikuks. Aujourd'hui, Kaboul est un vaste camp retranché. Praegu on Kabul üks suur kaevikutega ümbritsetud laager.

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2022 Sõnaraamat