Sõna ainult tõlge eesti-soome

  • ainoastaanTämä aiheuttaa ainoastaan sekaannusta. See võib tekitada ainult segadust. Emme voi puhua ainoastaan hiilidioksidista. Me ei saa rääkida ainult CO2-st. Tarkastellaanko palkkoja ainoastaan kustannuksina? Kas palku nähakse ainult kuludena?
  • vainJäljelle jää vain kaksi suurta kysymystä. Jääb ainult kaks suurt küsimust. Mutta kyse ei ole vain lampuista. Kuid asi ei ole ainult elektrilampides. Vain sen avulla voimme edistyä. Ainult see viib edasiminekuni!
  • vastaVasta sitten voimme tarkastaa asianmukaisesti. Ainult nii saame korralikult kontrollida. Vasta tällöin tehokas valvonta on mahdollista. Ainult siis on tõhus kontroll võimalik. Vasta silloin kuluttajat voivat tehdä tietoon perustuvia päätöksiä. Ainult nii saavad tarbijad teha teadliku valiku.
  • yksinRahallakaan sitä ei voi yksin saada aikaan. Ainult rahaga seda ei saavuta. Jäsenvaltioiden ei kuitenkaan pitäisi toimia yksin. Liikmesriigid ei tohiks siiski tegutseda ainult omaette. En sano sitä syyttääkseni yksin teitä. Ma ei ütle seda ainult selleks, et vaid teid süüdistada.

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2023 Sõnaraamat