Sõna eesmärk tõlge eesti-soome

 • tavoite
  Tämä voisi olla tavoite - miksipäs ei? See võiks olla ka eesmärk - miks mitte? Tällainen tavoite vaikuttaa jokseenkin järjettömältä. See eesmärk võib tunduda pisut absurdne. Tavoite on ehkä 10 prosenttia liian korkea. Eesmärk on vahest 10 % võrra liiga kõrge.
 • maali
  Sivele pintaan reilusti maalia niin, että sitä menee jokaiseen laudanrakoon.Seinän vanha maali alkaa jo rapistua.Maalin lähestyessä juoksijat kiristivät askeltaan.
 • päämäärä
  Kauppapolitiikka ei ole päämäärä sinänsä. Kaubanduspoliitika ei ole eesmärk iseenesest. Tämä on kuitenkin vain keino, ei päämäärä itsessään. See on siiski vaid abinõu, mitte eesmärk. Arvoisa komission jäsen, kilpailu ei itsessään ole päämäärä. Volinik! Konkurents ei ole eesmärk omaette.
 • syyp
  Se on perusteltu syy, mutta tämä ei ole oikea foorumi asiasta keskustelemiseksi. See on väärt eesmärk, kuid see ei ole selle küsimuse arutamise õige foorum. On oltava perusteltu syy uskoa, että tiedonhaun kohteena oleva henkilö on terroristi tai terrorismin rahoittaja. Peab olema mõistlik veendumus, et otsingu eesmärk on terrorist või keegi, kes rahastab terrorismi. Syy on yksinkertaisesti se, että ilman niiden panosta Euroopan unioni ei pystyisi saavuttamaan ilmastopoliittisia tavoitteitaan. Põhjus on lihtne - ilma nende panuseta ei suudaks Euroopa Liit oma kliimapoliitilisi eesmärke saavutada.
 • tarkoitus
  Tämä on sopimuksemme tarkoitus! Just see on selle lepingu eesmärk! Ei ollut koskaan tarkoitus, että sitä sovellettaisiin mikroyhteisöihin. Selle eesmärk ei ole kunagi olnud mikro-majandusüksused. Se ei ole tämänpäiväisen keskustelun tarkoitus. See pole tänase arutelu eesmärk.

Vaata ka

Selge! Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, veebilehe külastuse statistika kogumiseks ja reklaami kohandamiseks. Jätkates lehekülje kasutamist aksepteerid küpsiste kasutuse. Lisainfo

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat