Sõna halb tõlge eesti-soome

  • huonoHuono kirja on huono, vaikka painojälki olisi kuinka hyvä tai paperi kunnollista. Halb raamat on halb, ükskõik kui hea on selle trükikvaliteet või paber. Tämä on mielestäni hyvin huono kehityssuunta. Minu arvates on selline arengusuund väga halb. Ruotsin tulos oli erittäin huono. Rootsi jaoks oli tulemus äärmiselt halb.
  • pahaSe on julma ja paha hallitus.” See on julm ja halb valitsus.” Se on yksinomaan paha, ja te voitte muuttaa sitä. See on lihtsalt halb ja teie saate seda muuta. Arvoisa puheenjohtaja Topolánek, välttämätön paha on pelkurin veruke. Härra Topolánek, tarbetu halb on argpüksi vabandus.
  • kelvotonSe kelvoton vävypoikani on taas työttömänä!
  • kielteinenTämä on erittäin kielteinen ilmiö, ja se juontaa juurensa aina puolueiden talousarvioihin asti. See on äärmiselt halb ilming ja tähendab tagasiliikumist parteikassade poole. Toinen kielteinen ilmiö on nuorten työttömyys EU:ssa. Teine halb nähtus on noorte töötus ELis. Loppujen lopuksi maahanmuuton kielteinen vaikutus näkyy vasta pitkällä aikavälillä. Rände tõeliselt halb mõju avaldub alles pikaajalises plaanis.

Sünonüümid

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2022 Sõnaraamat