Sõna haridus tõlge eesti-soome

  • kasvatus
    Tärkeimpiä ovat kasvatus ja valistus. Kasvatus ja haridus on võtmetegurid. Näin ollen on painotettava enemmän kasvatusta kuin koulutusta. Seetõttu peaksime rõhutama pigem kasvatuse kui hariduse tähtsust. Tällainen kasvatus on kuitenkin välttämätöntä aloittaa jo koulujen varhaisopetuksessa. Sellekohase hariduse andmisega on siiski oluline alustada varakult koolis.
  • koulutus
    ECR-ryhmän puolesta. - (CS) Koulutus on ehdottomasti ensisijainen tavoitteemme, mutta millainen koulutus? fraktsiooni ECR nimel. - (CS) Haridus on kindlasti meie prioriteetne eesmärk, kuid missugune haridus? Koulutus on luonteeltaan strateginen ala. Haridus on loomult strateegiline valdkond. Koulutus on olennainen osa urheilun edistämistä. Haridus on spordi edendamiseks hädavajalik.
  • opetus
    Aihe: Opetus EU:n uudessa poliittisessa strategiassa Teema: haridus ELi uues poliitikastrateegias Vanhempien antama opetus kattaa myös tiedotusvälineiden vastuullisen käytön. Vanemate antav haridus sisaldab ka harimist seoses meedia vastutustundliku kasutamisega. Mitä sivistyneempiä olemme ja mitä enemmän opetus sisältää liikuntaa, sitä paremmin sujuu yhteiselomme. Seetõttu mida rohkem haridust ja mida rohkem sporti hariduses, seda parem on meie kooseksistents.

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat