Sõna kaitse tõlge eesti-soome

 • kilpi
 • puolustautuminen
  Arvoisa pääministeri Orbán, liittolaistenne aggressiivinen ja kohtuuton puolustautuminen ei ole vakuuttanut minua. Lugupeetud peaminister Orbán! Teie liitlaste agressiivne ja põhjendamatu kaitse ei suutnud mind veenda.
 • puolustus
  Missä on julkisten palvelujen puolustus ja edistäminen? Kus on avalike teenuste kaitse ja edendamine? Kotimaassani on tapana sanoa, että hyökkäys on paras puolustus. Minu kodumaal öeldakse, et parim kaitse on rünnak. Paras puolustus tartuntaa vastaan on talousarviokantojemme rajaaminen. Parim kaitse nakkuse vastu on meie eelarveseisukohtade isoleerimine.
 • suoja
  Meidän lastemme on saatava paras mahdollinen suoja. Meie lastele tuleb anda parim võimalik kaitse. Terrorismin torjunta - Henkilötietojen suoja (keskustelu) Terrorismivastane võitlus - Isikuandmete kaitse (arutelu) Meidän pitää aivan ensiksi varmistaa suoja tavallisille ihmisille. Peame kõigepealt tagama tavalise inimese kaitse.
 • suojeleminen
  Perinteisten kansallisten ja etnisten vähemmistöjen sekä maahanmuuttajavähemmistöjen suojeleminen Euroopassa (keskustelu) Traditsiooniliste rahvus-, etniliste ja sisserändajatest vähemuste kaitse Euroopas (arutelu) Ongelmana ei ole pankkien etujen suojeleminen vaan yleisen edun suojeleminen. Probleem ei ole pankade huvide kaitse, vaid üldiste huvide kaitse. Työntekijöiden terveyden ja turvallisuuden suojeleminen on meidän kaikkien asia. Tööliste tervise ja tööohutuse kaitse on meie kõigi mure.
 • turvaaminen
  Tällä varmistetaan Alankomaiden pilarijärjestelmän riittävä turvaaminen. See tagab Hollandi sambasüsteemi piisava kaitse. Lasten oikeuksien turvaaminen ja lastensuojelu edellyttävät yhtenäistä toimintatapaa. Laste õigused ja nende kaitse nõuavad integreeritud poliitikat. Haluaisin lopuksi todeta, että Euroopan kansalaisten oikeudellinen turvaaminen on erittäin tärkeää. Tahaksin lõpetada, öeldes, et Euroopa kodanike õiguslik kaitse on väga tähtis.
 • varjeleminen
Selge! Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, veebilehe külastuse statistika kogumiseks ja reklaami kohandamiseks. Jätkates lehekülje kasutamist aksepteerid küpsiste kasutuse. Lisainfo

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat