Sõna kohtumine tõlge eesti-soome

  • kohtaaminen
    Ortodoksikristityille ikonin kohtaaminen luo yhteyden ikonissa esitetyn henkilön kanssa. Õigeusklikule kristlasele on kohtumine ikooniga ühtekuuluvuse tajumine ikoonil kujutatuga. Kööpenhaminan kokous on tärkeä maailmanlaajuinen kohtaaminen, jossa pyritään saamaan aikaan maailmanlaajuinen ilmastonmuutossopimus vuoden 2012 tai Kioton jälkeiselle ajalle. Peamine ülemaailmne kokkusaamine lootusega jõuda globaalse kliimamuutuse kokkuleppeni perioodiks pärast 2012. aastat ja Kyoto protokolli on Kopenhaageni kohtumine.
  • tapaaminen
    Meillä oli tänään tapaaminen, jonka johdosta ryhdymme lisätoimenpiteisiin. Meil oli täna kohtumine, millele oleme kavandanud järelmeetmed. Pidämme kiinni siitä, että tämä tapaaminen järjestetään mahdollisimman pian. Me nõuame, et see kohtumine leiaks aset nii ruttu kui võimalik. Ensimmäinen Mercosurin kanssa järjestetty tapaaminen oli viime viikolla Buenos Airesissa. Esimene kohtumine Mercosuriga toimus möödunud nädalal Buenos Aireses.
  • treffitp
    Jaakko pyysi Liisaa treffeille.
Selge! Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, veebilehe külastuse statistika kogumiseks ja reklaami kohandamiseks. Jätkates lehekülje kasutamist aksepteerid küpsiste kasutuse. Lisainfo

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat