Sõna kuni tõlge eesti-soome

  • kunnesOlemme syyttömiä, kunnes meidät on todistettu syyllisiksi. Oleme süütud, kuni meie süü on tõestatud. Odotetaanko, kunnes Lissabonin sopimus ratifioidaan? Ootame, kuni Lissaboni leping ratifitseeritakse? Ne puhuvat ja puhuvat kunnes ne kaikki ovat sulaneet. Nad räägivad ja räägivad, kuni on üleni ära sulanud.
  • astiMadagaskar oli Ranskan siirtomaa vuoteen 1960 asti. Madagaskar oli kuni 1960. aastani Prantsusmaa võimu all. Neuvosto on vastustanut tätä oikeutta viimeiseen asti. Nõukogu on selle vastu olnud kuni lõpuni välja. Sääntöä kuitenkin noudatetaan siihen asti, kunnes se on muutettu. Kuid seda otsust tuleb kuni selle muutmiseni täita.
  • ennen kuinNiin toimittiin ennen kuin EU puuttui asiaan. Seda seni, kuni Euroopa Liit sekkus. Emme palaa, ennen kuin olemme varmoja, että se on turvallista. Me ei pöördu tagasi, kuni oleme kindlad, et see on ohutu. Älkää pitäkö mitään itsestään selvänä, kollegat, ennen kuin se on tehty. Kolleegid, ärge pidage midagi endastmõistetavaks seni, kuni see pole tehtud.
  • saakkaSiihen saakka se on pelkkä vero. Seni, kuni see seda on, on see vaid maks. Tähän saakka kannatan yksimielisyyttä. Kuni selle punktini ühinen ma konsensusega. Mainitsemaani järjestelmään on pyrittävä vuoteen 2014 saakka. Me peame kuni 2014. aastani selle vastu võitlema.

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2022 Sõnaraamat