Sõna ning tõlge eesti-soome

  • ja
    tutkijoiden koulutus ja pätevyys. teadlaste koolitus ning oskused ja kogemused. Kiitos jälleen kerran, ja kaikkea hyvää! Tänan teid veel kord ning soovin teile kõike head! Euroopan unionin ja Yhdysvaltojen välinen lentoliikennesopimus (äänestys) Euroopa Ühenduse ja selle liikmesriikide ning Ameerika Ühendriikide vahelise lennutranspordilepingu sõlmimine (hääletus)
  • sekä
    Paristot ja akut sekä käytetyt paristot ja akut ( Patareid ja akud ning patarei- ja akujäätmed ( Sukupuolten tasa-arvon valtavirtaistaminen EU:n ulkosuhteissa sekä rauhanrakentamisessa ja valtiorakenteiden kehittämisessä ( Soolise võrdõiguslikkuse süvalaiendamine ELi välissuhetes ning rahu tagamisel ja riigi ülesehitamisel ( Tärkeimpiä minulle olivat tarkistukset 7 ja 14 sekä 42 kohta. Minu jaoks olid kõige olulisemad muudatusettepanekud 7 ja 14 ning punkt 42.
  • sekä ynnä -kä
  • ynnä
    Niitä tarvitaan kaikenlaisissa operaatioissa: siviili- ja sotilas- ynnä muissa operaatioissa sekä kuljetuksiin. Helikoptereid on vaja igasugusteks missioonideks - tsiviilmissioonideks, sõjalisteks missioonideks, erinevateks missioonideks ning transpordiks. Lisäksi monia koptinaisia on väkivallalla painostettu vaihtamaan uskontoa ja on tapahtunut raiskauksia ynnä muita. Lisaks sellele on paljudele koptidele vägivaldselt survet avaldatud, et nad muudaksid oma uskumusi, ning toime on viidud vägistamisi ja muid kuritegusid. Useisiin kohdistamistekniikoihin - näyttömainontaan, sisältöön tai hakuihin liittyviin mainoksiin ynnä muihin - ei liity seurantaa, eivätkä ne anna aihetta suureen huolestumiseen. Paljude reklaami suunamise viisidega - ribareklaamide, kontekstiliste ja teatud otsingutega seotud reklaamidega jne - ei kaasne mingit jälgimist ning need suurt muret ei tekita.

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat