Sõna praegu tõlge eesti-soome

 • nykyään
  Niitä pidetään nykyään salaisina koordinointimenetelminä. Praegu on meil tegemist salajase koordinatsioonimeetodiga. Frontex on nykyään lukuisien ongelmien kourissa. Frontex seisab praegu silmitsi mitme probleemiga. Nykyään jätän jäljen joka kerta, kun luen sanomalehteä. Praegu jätan ma endast maha jälje iga kord, kui ma ajalehte loen.
 • nyt
  Mikä on tilanne nyt, arvoisa komission jäsen? Milline on seis praegu, volinik? Nyt voin tehdä sen niin kuin itse haluan." Praegu saan minna oma tingimustel.” Se on nyt suurin huolenaiheemme. See on praegu meie suurim mure.
 • parastaikaa
 • parhaillaan
  Rahoitusmarkkinoita uudistetaan parhaillaan. Finantsturge tehakse praegu ümber. IMF:n valtuuskunta on parhaillaan Chişinăussa. IMFi delegatsioon on praegu Chişinăus. Kyseisiä ehdotuksia arvioidaan parhaillaan. Need taotlused on praegu hindamisel.
 • tällä hetkellä
  Euroopan parlamentissa on tällä hetkellä kaksi romanijäsentä. Meie parlamendis on praegu kaks romidest saadikut. Tällä hetkellä emme todellakaan tiedä. Praegu me seda tõepoolest ei tea. Tällä hetkellä se on 117 hehtaaria päivässä. Praegu on see 117 hektarit päevas.

Vaata ka

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2021 Sõnaraamat