Sõna samuti tõlge eesti-soome

 • myös
  Myös tiedottaminen on tärkeää. Teave on samuti üks põhiküsimusi. Se on myös äärimmäisen tärkeää. See on samuti ääretult tähtis! Se on myös ekologinen katastrofi. Samuti on see ökoloogiline katastroof.
 • -kin
 • -kään
  Mortti ei tullut, eikä Verttikään. = Mortin lisäksi myös Vertti oli tulemattaPerttikään ei tullut. = Myös Pertti oli tulematta
 • -kaan
 • lisäksi
  Näin vältetään lisäksi asian ratkaiseminen. Samuti välditakse küsimuse lahendamist. Lisäksi voidaan mainita SADC ja Obasanjo. Samuti on seal olemas Lõuna-Aafrika Arengühendus ja Obasanjo. Lisäksi ne keskustelivat muista merkittävistä asioista. Samuti arutasid nad muid tähtsamaid küsimusi.
 • myöskään
  Globalisaatio ei myöskään sovi yhteen protektionismin kanssa. Samuti lükatakse dokumendis tagasi protektsionism. Emme myöskään tiedä, mitä kustannuksia se merkitsee. Samuti ei tea me kaasnevaid kulusid. Tässä ei ole myöskään kyse rikoslainsäädännöstä. Samuti ei räägi me siin kriminaalõigusest.
Selge! Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, veebilehe külastuse statistika kogumiseks ja reklaami kohandamiseks. Jätkates lehekülje kasutamist aksepteerid küpsiste kasutuse. Lisainfo

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat