Sõna siis tõlge eesti-soome

 • siis
  Miten pitkälle olemme siis päässeet? Nii et kui kaugel me siis oleme? Tämä on siis rinnakkainen keskustelu. Nii et see on siis paralleelne arutelu. Miksi ette siis puuttuisi asiaan välittömästi? Miks siis mitte viivitamatult sekkuda?
 • niin
  Tein niin katastrofin sattuessa ja teen niin nyt. Nii oli see siis ja nii on see ka praegu. Jos saadaan, niin millainen konsensus? Kui saavutab, siis milline see on? Jos niin on, sitä varten tarvitaan myönteinen suunnitelma. Kui see nii on, siis vajame ka selle jaoks positiivset programmi.
 • sen jälkeen
  Sen jälkeen tarkastelemme näitä uusia haasteita. Siis võtame vaatluse alla uued raskused. Sen jälkeen voimme palata näihin kohtiin. Ma usun, et siis võime me arutada ka neid punkte. Sen jälkeen he antoivat 27 kansakunnalle täysin rajoittamattoman vallan. Siis andsid nad 27 rahvale piiramatu võimu.
 • silloin
  Silloin, ja vain silloin, todellinen säästöpaketti voi toimia. Siis ja ainult siis saavad tõelised kasinuspaketid töötada. Mitä hyötyä on silloin verotuksen yhdenmukaistamisesta? Mis on siis ühtlustatud maksumäärade hinnaks? Silloin meilläkään ei ole asian suhteen ongelmia. Siis pole meil mingeid probleeme.
 • sitten
  Mitä nämä tiedot sitten kertovat meille? Nii, mida need andmed siis meile ütlevad? Työntekijöillä ei sitten enää ole työpaikkoja. Siis pole töötajatel üldse tööd. Sitten tapahtui jotain odottamatonta. Ent siis juhtus midagi ootamatut.
Selge! Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, veebilehe külastuse statistika kogumiseks ja reklaami kohandamiseks. Jätkates lehekülje kasutamist aksepteerid küpsiste kasutuse. Lisainfo

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat