Sõna väga tõlge eesti-soome

 • erittäin
  Se on erittäin tärkeä toimenpide erittäin tärkeällä alalla. Tegu on väga tähtsa meetmega väga tähtsas tööstuses. Kaikki muu on erittäin arvokasta, erittäin suotavaa, mutta toissijaista. Kõik muu on väga väärtuslik, väga soovitav, ent siiski teisejärguline. Se oli erittäin mielenkiintoinen ja erittäin tärkeä. See oli väga huvitav ja oluline.
 • hyvin
  Tämä kaikki on hyvin, hyvin masentavaa. See kõik on väga-väga masendav. Joskus hinta on hyvin hyvin korkea. Mõnikord tuleb tasuda väga-väga kõrget hinda. Odottakaa hyvin harvoja mutta hyvin selkeitä ja hyvin tärkeitä viitearvoja. Oodata on ainult väheseid, kuid väga selgepiirilisi ja väga olulisi suuniseid.
 • kovin
  Siinä on paljon hyviä ajatuksia, mutta se on kovin yleisluonteinen eikä kovin kehittynyt tässä vaiheessa. Selles on palju väga häid ideid, kuid see jääb väga üldiseks ning praeguses faasis ka väga alaarendatuks. Meidän ei tarvitse mennä kovin kauas. Me ei pea väga kaugele minema. Toteamukset olivat kovin erilaisia. Seisukohavõtud olid väga erinevad.
 • tosi
  Näytelmä Wilhelm Tellistä on tosi tarina.Kyseessä on tosi asia.Aurinko on tänään tosi kirkas.

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2021 Sõnaraamat