Sõna aloittaa tõlge soome-eesti

  • alustamaEcofini nõukogu pidi esmaspäeval jälle otsast peale alustama. Ecofin-neuvoston täytyi maanantaina aloittaa taas alusta. Arvan, et lennundussektor peaks alustama vähemalt 25% lubade enampakkumisel müümisest. Mielestäni lentoliikenteen alan pitäisi aloittaa huutokauppa ainakin 25 prosentista. Peame siiski arutelu alustama, ehkki me veel ei tea, miks nad kohale ei ole jõudnud. Silti meidän pitäisi aloittaa keskustelumme, vaikka emme vielä tiedä, miksi he eivät ole saapuneet.
  • algatamaEL peaks viivitamata algatama läbirääkimised USAga, et siduda tekkiv Ameerika süsteem Euroopa süsteemiga. EU:n pitäisi välittömästi aloittaa Yhdysvaltojen kanssa neuvottelut Yhdysvaltojen kehittyvän järjestelmän yhdentämiseksi EU:n järjestelmään. Komisjon on vastutav Euroopa Liidu poolt vastu võetud õigusaktide rakendamise jälgimise eest ja on volitatud algatama rikkumismenetlusi. Komissio valvoo Euroopan unionin hyväksymän lainsäädännön saattamista osaksi kansallista lainsäädäntöä, ja se voi aloittaa rikkomismenettelyn. See peaks meie ajaloos olemas olema - tõde nende muudatuste kohta peaks sisalduma meie haridustegevustes ning seda peaksid algatama Euroopa asutused. Sen pitäisi olla läsnä historiassamme - totuuden näistä muutoksista pitäisi olla läsnä opetuksessamme - ja EU:n toimielinten pitäisi aloittaa se.
  • avamaSeda ajakava on aga võimalik järgida üksnes siis, kui meil õnnestub kiirendada läbirääkimisi ja kui nõukogu on valmis avama aasta lõpuks uusi peatükke. Aikataulu on kuitenkin toteutettavissa vain, jos onnistumme nopeuttamaan neuvotteluja ja jos neuvosto haluaa aloittaa neuvottelut muista luvuista vuoden loppuun mennessä.
  • edasi minema
  • hakkamaOleme praegu kriisiajastul ja peaksime neid meetmeid kohe rakendama hakkama. Elämme kriisiaikaa, ja meidän pitäisi aloittaa nämä toimenpiteet nyt. Ma leian, et selle asemel peaksime Iisraeli eeskujul hakkama koostama reisijate profiile. Sen sijaan meidän pitäisi aloittaa matkustajien profilointi israelilaisten tapaan. Kui me suudame sellega hakkama saada, võib uus komisjon ja uus parlament 2009. aastal alustada puhtalt lehelt. Jos onnistuisimme siinä, uusi komissio ja uusi parlamentti voisivat aloittaa puhtaalta pöydältä vuonna 2009.

Sõna aloittaa tähendused

Vaata ka

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2023 Sõnaraamat