Sõna juuri tõlge soome-eesti

 • juurPraegu saavad piimatootjad tõusvate kulude juures vaid pisut enam kui 20 senti piima liitri eest. Nykyään maidontuottajien maitolitrasta saama hinta ylittää juuri ja juuri 20 senttiä kustannusten vain noustessa. Kõige selle juures on rahvusvaheline dimensioon kriitiline, nagu nõukogu eesistuja just praegu rõhutas. Kuten neuvoston puheenjohtaja juuri korosti, kansainvälinen ulottuvuus on kaikessa tässä ratkaiseva tekijä. Ma toetan ülemkogu järeldusi, kuid kurja juur peitub üksikasjades - just üksikasjalikkust ja konkreetsust jääb neis puudu. Kannatan neuvoston päätelmiä, mutta yksityiskohdat ovat aina ongelmallisia ja päätelmistä puuttuvat juuri yksityiskohdat ja konkretia.
 • ajend
 • alusSee on komisjoni käesoleva ettepaneku õiguslik alus ja me peame seda kasutama. Juuri tuo on tämän komission ehdotuksen oikeudellinen perusta, ja meidän täytyy sitä käyttää. Ning et demokraatia ja vabaduse alus on just sõnavabadus? Ja siitä, että demokratian perusta, vapauden perusta, on juuri sananvapaus? Me teame, et just loomesisu tootjad moodustavad kultuurisektori väärtusahela aluse. Tiedämme, että juuri luovan sisällön tuottajat ovat kulttuurialan arvoketjun perusta.
 • põhjusSee on põhjus, miks ma seda küsimust käsitlen. Tuon tämän asian esillä juuri tästä syystä. See on ilmselt põhjus, miks ei korraldatud nimelist hääletust. Luultavasti juuri siksi nimenhuutoäänestystä ei järjestetä. See on just nimelt põhjus, miks kõnealune kohus nii oluline on. Juuri tästä syystä tämä tuomioistuin on niin tärkeä.

Sõna juuri tähendused

  Populaarsed tõlked

  Parimad sõnaraamatud

  Sõnaraamat

  Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

  Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

  Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

  In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

  Mindmax
  Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
  Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
  © 2004-2022 Sõnaraamat