Sõna takia tõlge soome-eesti

  • pärast
    Neil on kahtlemata midagi, mille pärast edasi liikuda. Heillä tosiaan on jotakin, minkä takia siirtyä eteenpäin. Palun noomige parlamendiliiget sellise käitumise pärast. Kehottaisin ojentamaan kyseistä jäsentä tämän käytöksen takia. Tegelikult teevad nad seda üksnes iseenda pärast. Todellisuudessa he tekevät sen vain oman etunsa takia.
  • tõttu
    Seetõttu jääb meie fraktsioon erapooletuks. Tämän takia ryhmämme äänestää tyhjää. Seetõttu on siin selge erinevus. Tämän takia tässä on kyse ihan muusta asiasta. Seetõttu ma toetan raporti soovitusi. Tämän takia tuen mietinnön suosituksia.
  • tänu
    Kuuleme põhjendust, et see on edukas ja tänu sellele võidavad tarbijad. Olemme saaneet tietää, että tässä on onnistuttu ja että ne saavat tämän takia asiakkaita. Ainult tänu sellele paktile, tänu sellele, et me seda muutsime ja elus hoidsime, ainult tänu sellele oli üldse võimalik see, et Euroopa oli suuteline tegutsema. Vain sen takia, että meillä on tämä sopimus, koska tarkistimme sen ja koska säilytimme sen, oli mahdollista, että EU pysyi toimintakykyisenä. Inglismaa dramaatiline rahvaarvu tõus on toimunud just tänu täiesti ebavajalikule sisserändele. Erityisesti Englannissa merkittävä väestönkasvu on nopeutunut pelkästään täysin turhan maahanmuuton takia.

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschPå SvenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2019 Sõnaraamat